(English Below)

Değerli müzikseverler,

Quarantine bugün itibariyle tüm dijital platformlarda ?

İlk solo piyano albümüm “Hope” ise çok yakında.

Gelecek ay yayınlanacak olan ilk solo piyano albümümden ilk single, Quarantine (Karantina), Ahenk Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayına girdi.

2020’nin mart ayında başlayan ve hala devam eden bu zor zamanlarda asla umutsuzluğa kapılmadım ve müziğe sıkı sıkıya sarıldım. Bu sayede, zaman içinde birçok yeni beste meydana geldi ve çoğunluğu pandemi sürecinde oluşan bu bestelerimi, ‘umut’ anlamına gelen Hope ismiyle albüm olarak yayınlamaya karar verdim.

Karantinada belirsizlikler içinde bekledik, gerginlikler yaşadık, öfkelendik, durulduk, gitgellerimiz oldu fakat hep umut ettik. Quarantine (Karantina) bu hissiyatları yansıtan ve bu zorlu süreçte meydana gelen ilk eserlerden biri oldu. Sağlıkla, sevgiyle ve umutla…

 

Dear Friends,

I want to inform you that the first single from my first solo piano album is out now from Ahenk Müzik Label. You can listen to Quarantine on all digital platform

I was stuck at home in the beginning of the quarantine, but never desperate. I stayed close to music more than ever; composed many new piano pieces and decided to make my upcoming album, Hope. Quarantine is one of the pieces which gives a sense of uncertainty, tension and hope in these crazy times.

Thanks!

 

Leave a Reply